خرید کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو 

قیمت : 15000 تومان

برند : Ariano Publication

خرید پستی کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو 

قیمت کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو

کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من، یک مجموعه داستان مصور دنباله‌دار است که توسط انتشارات آریانو و بصورت هر دوماه یکبار شماره‌های جدید آن چاپ می‌شود. این مجموعه داستان مصور مناسب کودکان و نوجوانان بوده و نکات تربیتی بسیاری را در قالب داستان مصور بازگو می‌کند. یکی از ویژگی‌های داستان‌های مصور نسبت به سایر گونه‌های داستانی، پرورش خلاقیت برای کودکان فاقد قدرت خواندن است. بدین صورت که کتاب را با دقت برای کودک خود خوانده و سپس کتاب را در اختیار کودک قرار دهید و از او بخواهید که با توجه به تصاویر، داستان کتاب را برای شما تعریف کند. آنگاه خواهید دید که کودک شما چگونه با قدرت تخیل خود و کمک از تصاویر، داستان مخصوص خود را بازگو می‌کند و شما غرق در شگفتی خواهید شد. شما می‌توانید دو هفته بعد مجدد کتاب را با دقت برای کودک بخوانید تا جزییات بیشتری را در حافظه خود ذخیره کند و ضمن افزایش قدرت حافظه، هربار داستان بهتر و زیباتری را نیز برای شما روایت کند.

تصاویر بیشتر

خرید کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو ارزان , کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو با قیمت ارزان , خرید Ariano Publication ارزان , Ariano Publication با قیمت ارزان , خرید پستی کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو ,خرید اینترنتی کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو, خرید کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو با قیمت 15000 ,خرید کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو فقط 15000 ,خرید Ariano Publication کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو ,خرید Ariano Publication با قیمت 15000,kharid کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو, gheymat کتاب داستان مصور پونی کوچولوی من شماره 5 اثر هیثر نوفر انتشارات آریانو  

اینجا همه چی هست داستان ,مصور ,کتاب ,کوچولوی ,انتشارات ,پونی ,داستان مصور ,پونی کوچولوی ,مصور پونی ,5 اثر ,اثر هیثر ,نوفر انتشارات آریانو ,خرید ariano publication ,مشاهده جزئیات محصول ,نوفر انتشارات آریانو قیمتمنبع

همه با هم علیه کرونا/ پرهیز از اجتماعات/ اقتصاد قوی در دستور کار/ بازار مسکن روی ریل رونق

مداد نوکی زبرا مدل ER05 Delguard

ماهیتابه مسی مس زنجان سایز 16

شیرینی خوری دیبا زنجان کد 01

گلدان سفالی طرح عتیقه لرستان کد 7fa

کتاب چرا ملت ها شکست می خورند؟ اثر دارون عجم اوغلو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خرید و فروش انواع اتصالات جوشی ارزان سرا مطالب زناشویی و معرفی محصولات زناشویی اصل hudabeauty Borna Messenger panasonic24 سفارش خرید انواع لوازم یدکی لودر W120 اینجا همه چی هست تاسیسات آرین اجناس فوق العاده